www.AukceSance.cz

Aukční katalog online
Vstup do aukce on-line
(kompletní aukční nabídka)

Aukční katalog ke stažení
Jak se aukce zúčastnit

Více informací o Projektu Šance
a českých „dětech ulice“

VERONIKA JELENOVÁ

Paní Veroniku jsme poznali jako manželku „našeho“ Oldřicha Jelena a časem nám bylo jasné, že spolu tvoří velmi silnou dvojici. Díky paní Veronice získává mistr čas a prostor na svou skvělou práci, neboť ona je mu pravou rukou a tvůrcem zázemí. Je zajímavé sledovat, jak se paní Veronika ve své roli našla, protože sama je také skvělá výtvarnice, a to dokonce neméně než její manžel. Jako akademická malířka a restaurátorka bravurně ovládá štětec, plátno i techniku starých mistrů, až nám z její práce přechází zrak. Do letošní aukce nám věnovala krásné litografie, ale sníme o jejím oleji na plátně. Snad si tyto řádky přečte ;-).

Sance
KONTAKT: Projekt Šance, Ve Smečkách 28, 110 00 Praha 1
Pavel Kozler, asistent, mobil: 721 270 250, info@projektsance.cz